Anadolu Hayat

Anadolu Hayat, operasyon merkezini Kartal Manzara Adalar'a taşıma kararı ardından, çalışma alanında iş birliği ve etkileşimi artırmaya yönelik karar almıştır.

Maersk Ofis Renovasyonu

Maersk Akkom Plaza'da bulunan mevcut ofislerinde bir değişim projesi başlattı.Proje kapsamında yeni kiralanan bir kat ile dekorasyon prensipleri açık tavan uygulaması ve esnek çalışma prensipleri göz önüne alınarak yenilendi. Tüm çalışmalar operasyonlar devam ederken yürütülüp katlar arasında yapılan taşınmalar ile 3 kata yayılmış ofisler fazlar halinde yenilendi.

Ferrero Fabrika Renovasyonları

Ferrero'ya ait Manisa, Trabzon ve Kocaeli,üretim tesislerinde, devam eden üretime paralel olarak yenileme çalışmaları yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir. TIME, planlama ve tasarım çalışmalarını tamamladıktan sonra, inşaat aşamaları için detaylı planlamalar ile üretim kesintisi olmadan süreçleri tamamlamıştır.

Ytong Maltepe Yönetim Merkezi

Türk Ytong A.Ş Pendik fabrika yerleşkesinde bulunan Yönetim Merkezini fabrikanın taşınmasına paralel olarak Maltepe’de kiralamış olduğu yeni Yönetim Merkezine taşıma kararı almıştı. Bina tamamen Ytong tarafından kullanılacak müstakil bir bina olup şirket ihtiyaçları doğrultusunda tasarımın ve uygulamanın yapılması hedeflenmiştir. Bina içinde ofis kullanımı dışında giriş katında bir showroom ve etkinlik alanı da oluşturulmuştur.

Oxford University Press Türkiye

Oxford University Press’in Kadıköy Merkez ofisi Nida Kule Kozyatağı Binasına taşınma sürecinde Proje Yönetim Hizmetleri TIME tarafından sağlanmıştır. Mevcut dekorasyon değer mühendisliği ön planda tutularak ihtiyaçlara göre tekrar dekore edilmiştir. Kapalı ofislerin kaldırıldığı ve tamamen açık ofis çalışma ortamı farklı büyüklüklerde toplantı alanları ile desteklenmiştir.

Ferrero

Ferrero’nun Fulya ofislerinin Balmumcu’da müstakil bir binaya taşınma projesi kapsamında TIME Planlama, Tasarım, Uygulama ve Taşınma dönemlerini kapsayan Proje Yönetim Hizmetlerini sağlamıştır. Proje sonunda tüm binanın tek kullanıcısı olan Ferrero kafeterya, toplantı katı ve ofis alanlarının bulunduğu yeni ofise taşınmıştır.

Koçfinans

Koçfinans’ın Çamlıca İş Merkezinde bulunan mevcut ofislerinin renovasyonu kapsamında TIME Planlama, Tasarım, Uygulama ve Taşınma dönemlerini kapsayan Proje Yönetim Hizmetlerini sağlamıştır. Koçfinans çalışma alışkanlıklarını bu süreç boyunca değerlendirmiş ve etkili bir değişim yönetim süreci sonunda etkileşim ve iletişimi ön planda tutan yeni ofisinde %30 alan tasarrufu ile yeni bir çalışma düzenine geçmiştir.

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta Bölge Ofisilerinin taşınma sürecinde proje yönetimi hizmetleri Time tarafından sağlandı. Bölge ofisinin, Kavacık'taki genel merkezle aynı dili konuşacak biçimde yenilenmesi hedeflenmekteydi. 

BAT Lojistik Merkezi

BAT Avrupa ve Asya Dağıtım Merkezlerinin taşınması ve optimizasyonu kapsamında TIME; hem tasarım hem de proje yönetim hizmetlerini sağlamıştır. Proje kapsamında farklı bir kullanıma sahip olan bina giriş, çıkış ve dikey ulaşım ihtiyaçları gözetilerek tekrar düzenlenmiştir.

İş Portföy

Nidakule Batı binasının satış işlemi sırasında Teknik Durum Tespiti Raporu, TIME tarafından hazırlandı. Raporda, tüm binanın mimari, mekanik ve elektrik sistemleriyle incelemeler yorum ve görüşler yer aldı.

AIG/Gulf Sigorta

AIG/Gulf Sigorta’nın Orjin Plaza’dan Akkom Plaza’ya taşınma kapsamında Planlama, Tasarım, Uygulama ve Taşınma dönemlerini kapsayan Proje Yönetim Hizmetlerini sağlamıştır. Proje de yakın zamanda inşaatı yapılan bir ofisin taşınması söz konusu olduğu için detaylı değer mühendisliği yağılmış ve uygun tüm ekipman ve malzemeler yeni ofise kullanılmak üzere taşınmıştır.

Itelligence

Çok katlı bir yapıdan iç merdivenler ile birleştirilmiş tek bir hacim içinde Itelligence sayısı 500’e yaklaşan danışmanları ile çevik ve iletişim odaklı bir ofis alanına taşınmıştır. Çoğunluğu mobil olan çalışanlarına farklı çalışma alanları sunan paylaşımlı ofis alanları teras ve kafeterya alanları ile ofis çalışma ortamını desteklemektedir.

Kolektif House

İstanbul'daki ortak çalışma alanları arasında eşsiz bir örnek olarak öne çıkan Kolektif House, Levent’in en önemli ve en büyük lokasyon olması sebebiyle, 1. ve 3. katlarda 2.800 metrekare ek alan yaratarak mevcut alanlarını genişletmeye karar verdi. İlave edilecek bu alan, eksiksiz bir kullanıcı deneyimi sağlamak üzere bütünsel bir bakış açısı ve hisle tasarlandı. TIME proje kapsamında sağladığı proje izleme ve raporlama hizmetiyle; yeni alanın bütünsel bir bakış açısı ve hisle, eksiksiz bir kullanıcı deneyimine sahip olmasını sağladı.