< Tüm Projeleri İncele

Anadolu Hayat

Anadolu Hayat, operasyon merkezini Kartal Manzara Adalar'a taşıma kararı ardından, çalışma alanında iş birliği ve etkileşimi artırmaya yönelik karar almıştır.

Proje Hakkında

3.300 metrekare alana sahip operasyon merkezi Eylül 2018'de çalışma hayatına başlayacak şekilde planlanmış, herhangi bir Operasyonel kesintiye mahal vermeden tüm birimler ve altyapı taşımaları, test ve devreye almalar ile paralel yürütülmüştür. Tasarımı çalışanların çok farklı yöntemlerle toplantılar düzenleyip günlük aktivitelerini ofis içerisinde sağlık adına daha fazla hareket ederek gerçekleştirebileceği şekilde tamamlanmıştır.

Taşınma şehir merkezinden şehir sınırı bir bölgeye yapılmıştır. Süreç çalışanların da dahil edildiği bir değişim yönetimi ile ele alınmıştır.

Anadolu Hayat regülasyonlarına uygun biçimde ihale ve direk satın alma yöntemleri uygulanmıştır. Tasarım ardından yapılan ihale sürecinde tüm işler tek yüklenici altına toplanmış ve koordine edilmiştir. Süre ve bütçe hedeflerine ulaşılırken kalite en üst düzeyde tutulmuş şekilde tesis hayata geçmiştir.