Biz Kimiz?

Tasarım, inşaat ve taşınma süreçlerinde kurumlara değer katan hizmetler sunuyoruz.

Tüm projelerde üç ana parametreyi yönetmeye odaklanıyoruz: Kalite, zaman ve süre. Bu parametrelerinin doğru sıra ile proje başında planlanmasının önemine inanıyoruz. Tüm süreçlerde paydaşlara yol 

gösteren bu plan, projeleri başarıya ulaştırmamızda kilit rol oynuyor. Proje parametrelerine en çok uyan ekiplerin görevlendirilmesi, sıkı bir bütçe ve iş programı yönetimi öncelikli görevlerimizi oluşturuyor.

Kurucular
Ümit
Kurt

2014 yılından beri Royal Institude of Chartered Surveyors (RICS) üyesi olan Ümit Kurt 20+ senelik gayrimenkul ve inşaat sektörü tecrübesine sahiptir. Kariyeri boyunca gayrimenkul projelerinin planlama, tasarım ve uygulama safhalarında mühendislik ve yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Çalışma Stratejileri, Yeşil Bina projeleri ve Proje Yönetim konuları ana ilgi alanları olup bu konulardaki etkinlik ve faaliyetlerde farklı görev ve sorumluluklar ile yer almaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve İşletme yüksek lisansını tamamlamıştır.

Gökçe
Erkaya

Amerika Yeşil Bina Konseyi LEED Profesyoneli sertifikasına sahip Gökçe Erkaya 2017'de TIME'a ortak ve proje direktörü olarak katılmıştır. 10 yılı aşkın uluslararası ve yurtiçi tasarım ve inşaat yönetim tecrübesi vardır. Projelerin ön-finansal analiz ve uygunluk araştırması aşamalarından başlayarak, işveren adına süreçlerin planlanması, yürütülmesi ve teslim alınması aşamalarında derin tecrübe sahibidir.

Kapsam, zaman ve süre parametrelerinin yönetimi konusunda uzmanız.

Ekibimize Katılın

Profesyonel gelişiminizi destekleyen bir kültürün parçası olmak ister misiniz? Alanında yenilikçi yaklaşımları benimsemiş, gelişmeye ve öğrenmeye açık, dinamik ve yaratıcı adaylar arıyoruz.

Bize Ulaşın >